ZLEĆ WINDYKACJĘ NALEŻNOŚCI ADWOKATOWI

Doświadczona kancelaria adwokacka adwokata Bartosza Hawryluka poprowadzi Twoją sprawę windykacyjną od etapu polubownego, przez sądowy, aż po postępowanie egzekucyjne u komornika.

Wypełnij formularz
i
odzyskaj należności

Nasz adwokat – windykator odezwie się do Ciebie niebawem.

Klikając „wyślij wiadomość” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Administratorem Twoich danych jest Adwokat Bartosz Hawryluk, Parczew ul. Kwiatowa 2, 21-200 Parczew.

Windykacja należności przez Kancelarię Adwokacką

Jako adwokat specjalizujący się w sprawach o windykację biorę udział w postępowaniach windykacyjnych zarówno przeciwko przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Przy odzyskiwaniu należności oferuję pomoc na każdym etapie sprawy. Bez względu na to, czy jeszcze nie kontaktowałeś się ze swoim dłużnikiem, czy już masz w ręku wyrok przeciwko niemu – pomogę odzyskać Twoje należności. Jako windykator w pierwszej kolejności wzywam Twojego dłużnika do dobrowolnej spłaty należności. Następnie kieruje przeciwko niemu pozew o zapłatę faktur lub innych należności. W kolejnym kroku moja kancelaria windykacyjna kieruje wniosek egzekucyjny do komornika. Ściąganie długów od Twojego dłużnika monitoruję aż do momentu całkowitej spłaty należności.

Odzyskiwanie długów online

Od lat sprawy o odzyskiwanie nalezności prowadzę również online. Twoją należność mogę w całości odzyskać przez Internet – nie musisz przychodzić do mojej Kancelarii. Wystarczy, że prześlesz mi skanem odpowiednie dokumenty, które stanowią podstawę dochodzonej należności. Następnie w formie zdalnej podpiszesz pełnomocnictwo pozwalające mi odzyskiwać długi w Twoim imieniu. Wtedy rozpoczynam sądową windykację należności online. Po zleceniu mi sprawy i przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów za pośrednictwem e-mail nie musisz nic więcej robić. Jedynie czekać na moje dalsze wiadomości o postępach w sprawie odzyskiwania Twoich należności.

Szczególnie teraz w dobie pandemii koronawirusa, windykacja należności online jest najlepszym rozwiązaniem pozwalającym Ci utrzymać płynność finansową. Co więcej, z doświadczenia wiem, że sprawy w EPU (elektronicznym postępowaniu upominawczym) procedowane są szybciej, bez zbędnych formalności. Koszty postępowania są również dużo mniejsze, niż w przypadku spraw prowadzonych tradycyjnie.

Jako Twój windykator, odzyskując należności:

Nasz zespół
windykacji należności online

adwokat
Bartosz Hawryluk

W toku swojej kariery zawodowej przeprowadził wiele postępowań windykacyjnych skutecznie odzyskując pieniądze swoich klientów. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie prawne, aby proces windykacji należności trwał jak najkrócej.

adwokat
Emilia Kowiecka-Palesa

Specjalizuje się w prawie cywilnym, szczególnie w udzielaniu pomocy prawnej przedsiębiorcom. Odpowiada za prowadzenie windykacji należności B2B.

Skontaktuj się
w sprawie odzyskania Twoich należności

Klikając „wyślij wiadomość” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Administratorem Twoich danych jest Adwokat Bartosz Hawryluk, Parczew ul. Kwiatowa 2, 21-200 Parczew.

FAQ

Windykacja sądowa - najczęściej zadawane pytania

W naszej kancelarii windykacyjnej, wszystkie sprawy możemy procedować przez tzw. elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU). Dzięki EPU nasz adwokat ds. windykacji nalezności jest w stanie sporządzić pozew i przesłać go do sądu w ciągu 1 dnia. Wszelkie ustalenia z Klientem w sprawie odzyskania długu ustalamy telefonicznie oraz mailowo. Następnie klient przesyła nam skany dokumentów będących źródłem spornej należności. Windykacja odbywa się na podstawie podpisanego i zeskanowanego pełnomocnictwa od Klienta.

W EPU koszty odzyskiwania należności są stosunkowo niewielkie. Opłata sądowa od pozwu to jedynie 1,25% wartości dochodzonej należności, jednak nie mniej niż 30 zł. Wynagrodzenie naszego adwokata – windykatora – jest pobierane bezpośrednio od dłużnika na etapie windykacji należności.

Aby zlecić odzyskiwanie długów naszej kancelarii adwokackiej, należy przesłać nam wszystkie dokumenty i korespondencję z dłużnikiem. Najlepiej w pierwszej kolejności skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 733 373 337 lub e-mailem: kancelaria@adwokathawryluk.pl. Nasz adwokat od spraw windykacyjnych wyjaśni, jakie dokumenty należy przygotować, a także w jaki sposób je przesłać.

W celu zlecenia nam windykacji należności, prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi specjalistami od odzyskiwania długów pod numerem: 733 373 337 albo mailowo: kancelaria@adwokathawryluk.pl

Skuteczność egzekucji w dużej mierze zależy od wypłacalności dłużnika. Jednak dzięki prowadzeniu sprawy online, windykacja przebiega bardzo szybko i sprawnie, a co za tym idzie, istnieje duża szansa, że komornik odzyska Twoje należności.

Adwokat Parczew, Bartosz Hawryluk Kancelaria Adwokacka – Porady Prawne Parczew